Megyei bajnokság – A STC III legyőzte a listavezetőt.

STC III - Nagybátony 1:0 (1:0). Salgótarján, Zója-liget, 100 néző, v: Juhász L. STC III: Hulitka - Kaposi, Simon, Gyurácz - Fülöp, Vajda (Tekeres) - Ludányi, Tóth F., Dollencz, Szomora, Oláh Z. Edző: Balga Károly. Nagybátony: Palchuber - Szilágyi, Csikós, Bordás, Csohány - Kurnász, Horváth F., Orosz - Kiss, Dóra (Szőke), Pozsár (Bocsi). Edző: Laczkó Sándor.
Az élénk, jó iramú mérkőzés 6. percében egy jó átadással Szomora kiugrott a védők közül s a jobb sarokba lőtte a labdát, 1:0. Ez után mindkét csapat sok gólhelyzetet teremtett. Dóra, majd Ludányi hibázott. Szünet után, főleg a hajrában, nagy fölényben játszott a listavezető együttes, de a hazaiaknak sikerült megőrizni hálójukat. Jó: Gyurácz, Fülöp, Ludányi, Szomora ill. Csikós, Bordás.