Megyei bajnokság – Bárna döntetlent játszott a STC III-nál.

Bárna - STC III 1:1 (1:0). Salgótarján, Zója-liget, 100 néző, v: Cseh. Bárna: Bozó - Répás, Tóth K., Molnár - Bohács, Oravecz G., - Páldi, Tóth L., Oravecz I., Farkas, Susán (Pusuma). Edző: Takács Dániel. STC III: Hulitka - Nagy, Simon, Bencsik - Fülöp, Mihalkó - Romhányi (Tekeres), Szomora, Dollencz, Szikora (Ludányi), Takács. Edző: Balga Károly.
Sok kihasználatlanul maradt hazai helyzet után a 35. percben a hazaiak öngóljával szerzett vezetést a vendégcsapat. A labda a menteni szándékozó Fülöp lábáról vágódott a balsarokba, 1:0. Szünet után Dollencz, Tekeres, majd Romhányi hibázott gólhelyzetben, végül a 80. percben egy tömörülésből Nagy egyenlített, 1:1. Jó: Bozó, Répás, Tóth K., Bohács, Oravecz G. ill. Fülöp, Nagy, Hulitka, Mihalkó.