Megyei bajnokság. Őszi idényvég - télidőben.

St. Kohász - Pásztó 4:0 (2:0). Salgótarján, Zója-liget, 200 néző, v: Ágoston. St. Kohász: Hulitka - Kasza, Szakál, Lipták - Fülöp, Gulyka - Szikora (Nagy G.), Romhányi (Szolnoki), Bábel, Lisztóczki, Oláh. Edző: Balga Károly. Pásztó: Kodák - Fehér, Németh, Nágel - Kürti (Pusztai), Szőke - Kovács, Győr, Varga, Juhász, Szeles. Edző: Veres Béla.
A hóból okosan kiemelt labdákkal, széleken futó támadásokból rendre gólhelyzeteket teremtett a Kohász, s az 55. percben Szikora mesterhármasával nagy fölényben játszott. A 40. percben Győr kiállítása miatt 10 főre csökkent vendégek alig jelentettek veszélyt kapura. A hajrában Szolnoki 18 méteres kapásbombájával állította be a végeredményt. Jó: Szikora (a mezőny legjobbja), Lisztóczki, Oláh ill. Kodák.
A bajnokság őszi végeredménye: 1. St. Kohász 17 mérkőzés, 14 győzelem, 1 döntetlen, 2 vereség, 68-12 gólarány, 29 pont, 2. Nagybátony 29 pont, 3. Egyházasgerge 24 pont.