Megyei bajnokság, győzelem a város másik felén.

St. Kohász - St. Bányagép SK 2:0 (0:0). Salgótarján, Szánasi út, 1000 néző, v: Benkő. St. Kohász: Szikora - Kasza, Verbói, Szakál - Gulyka, Lisztóczki - Bencsok, Tóth Z. (Mester), Romhányi, Fekete L., Kulcsár (Rigó). Edző: Balga Károly. St. Bányagép: Varga - Bessenyei, Zvara, Schwarcz, Mosó - Takács J., Ecsegi (Zéti) - Grúz, Jenei (Liszkóczi), Romhányi, Balga. Edző: Benke János.
Lázas kezdéssel a hazaiak vezettek veszélyesebb támadásokat. A 25. percben Jenei közeli lövését Szikora ellenkező irányba dőlve, lábbal, szerencsével mentette, később Jenei lövését Verbói vágta ki a kapuvonal közeléből. A másik kapunál remek Romhányi-bombát hárított Varga, s végül Balga hibázott. Szünet után negyedórás mezőnyharc, s hazai szabadrúgás következett. Takács 20 méterről Jeneit ugratta ki, s a csatár hat lépésről a kapufa külső élét találta el. A 80. percben Rigó ívelt át szabadrúgást a túloldalra, s a labdát Zvara előtt Fekete L. be tudta pöccinteni öt méterről, 1:0. A hazaiak kitámadtak, védelmük fellazult, és a 89. percben Rigó átadásából Fekete L. közelről ismét gólt lőtt a jobb sarokba, 2:0. Jó: Szikora, Lisztóczki, Fekete L., Verbói ill. Schwarcz (a mezőny legjobbja), Ecsegi, Varga, Mosó.