Folytatták jó szereplésüket a SKSE fiataljai.

A SKSE sportiskolás atlétái az elmúlt napokban tovább folytatták nagyszerű szereplésüket az országos serdülő A összetett bajnokságon. Telek Gyula élete első országos bajnokságán nem várt sikerrel mutatkozott be. A 13 éves fiúk mezőnyében 42 induló közül szerezte meg a bajnoki címet. A lányoknál Szabó Bernadett az 5. helyezést harcolta ki. A fiú- és lánycsapat egyaránt 4. lett. A négynapos bajnoki küzdelemben a SKSE sportiskolásai 43 MASZ bajnoki pontot gyűjtöttek, megelőzve olyan neves egyesületeket, mint a Bp. Honvéd, MTK, Győr, DVTK.
Eredmények: A 13 éves fiúk négypróbája „A” összetett (80 gát, magas, súly, 300 m.) 1977. évi országos bajnok: Telek Gyula (SKSE) 1835 pont (12,7, 160, 11,17, 45,8). Edző: Szlivka Gyula. A 14 éves fiú négypróba csapatban: 4 SKSE 7381 pont (Farkas Péter, Kovács György, Mizser Gábor, Budai László). A 13 éves lány négypróba „A” összetett: 5. Szabó Bernadett (SKSE) 2478 pont. Csapatban: 4. SKSE (Szabó Bernadett, Harcsa Erzsébet, Tőzsér Mariann, Simon Katalin) 8797 pont.
A MASZ rendezésében Budapesten a BKV Előre pályán bonyolították le az 1977. évi országos II. osztályú bajnokságot. Szilágyi Tibor, a SKSE atlétája 20 km-es gyaloglásban állt rajthoz. A tarjáni gyalogló - aki a közelmúltban, Svédországban képviselte hazánk színeit -, végig vezetve 1 óra 39:20,0 perces eredménnyel győzött. Edzője: Hertelendy Béla. Magasugrásban a közel 3 órás versenyben Gibicsár István 2 méteres teljesítménnyel ezüstérmet szerzett.
A Szlovák Felkelés évfordulója tiszteletére Besztercebányán nemzetközi versenyt rendeztek. A Dukla szervezésében bolgár, szovjet, román, lengyel, magyar, csehszlovák atléták álltak rajthoz. A rendkívül rossz időjárásban nem alakultak ki jó teljesítmények. 20 km-es gyalog-lásban 76-an indultak, itt Szilágyi Tibor a 10. lett. Az 5000 m-es távnak 28-an vágtak neki a futók. Varga János (SKSE) 4.-ként ért célba.