Négy magyar bajnokság – Bartha Angéla kitűnő teljesítménye.

A hét végén a Népstadion volt a színhelye a serdülő A kategóriások országos bajnokságának. A háromnapos viadalon kitűnő eredményt ért el Bartha Angéla, a SKSE 16 éves serdülő sportolónője. A tarjáni lány, Szepesi Antal tanítványa, ezúttal is remekelt. Az egy héttel korábban négypróbában szerzett országos bajnoksága mellé újabb hármat szerzett, s ezzel egymaga 28 olimpiai pontot szállított Nógrádnak.
Bartha Angéla nagyszerű idővel, 12,1-el nyerte a 100 métert Kelemen (Egri Dózsa) 12,4 és Forgács (Bp. Honvéd) 12,5 előtt. Bajnoki címet szerzett 100 gáton 13,9-el! A további sorrend Kovács A. (Bp. Honvéd) 15,2, Anka (Ú. Dózsa) 15,2. Végül távolugrásban is a dobogó legmagasabb fokára állhatott fel 563 centiméterrel. Megelőzte a szolnoki Fazekast, aki 552 centimétert ugrott. A tarjáni sportiskolás lány kitűnő teljesítményéhez gratulálunk!