Pontot hozott a SKSE Egerből.

A NB III vasárnapi fordulójában a legnagyobb érdeklődés a SKSE szereplését kísérte. A tarjáni kék-fehérek értékes pontot szereztek Egerben és így változatlanul két pont előnnyel állnak a csoport élén.

Egri Vasas – SKSE 0:0. Eger, 500 néző, vezette: Pelkai. SKSE: Vári - Gáspár, Gál, Kapás - Tajti, Pünkösdi (Csala) - Marcsok (Bartha), Szeberényi, Szolnoki, Földi, Antal. Edző: Boldvai László. Az első néhány percben Antal távoli lövését nagy üggyel-bajjal hárította szögletre a kapus. Ezt követően öt perc alatt három szögletet is elért a Kohász. A hazaiak csupán az első húsz perc elteltével jöttek fel. Mindkét csapat játékán érződött a nagy tét, a rendkívüli idegesség. A hazaiak főleg a SKSE védelmének „jóvoltából” teremtettek veszélyes helyzeteket. A játékidő második részében az Eger kezdett jobban, de a jól romboló SKSE védelem minden esetben hárítani tudott. Az utolsó 15 percben elfáradt a BERVA, akkor a Kohászok még a győzelmet is megszerezhették volna. Jó: Tajti, Földi.