Football Match (4:3).

A Balassagyarmati SE és a Losonci AC még itthon maradt footballistáiból összekombinált csapat és a salgótarjáni labdarúgók mérkőztek f. Hó 14-én Salgótarjánban. A játék a kombinált csapat győzelmével végződött. A mérkőzés eredménye az első 45 percben még 3:2 volt a tarjániak javára, a második félidőben belőtt két gólunknak köszönhető, hogy a mi győzelmünkkel végződött a találkozó. A mérkőzés mindkét részről a legfinomabb volt, ami leginkább annak köszönhető, hogy Szabó, a balassagyarmati sportegyesület kapitánya, aki a bírói tisztet töltötte be, nagyon tapintatosan vezette a játékot. Mindkét csapat igen szépen küzdött.

A játék és a szokásos ceremónia befejeztével mi, a sportegyesület vendégei bevonultunk a vasgyári kaszinóba, ahol egy szépen feldíszített teremben asztalhoz ülve kitűnő vacsorát fogyasztottunk el. Vacsora közben Wabrosch Béla elnök méltatta a szép sport jelentőségét, majd a jelen volt csapatokra és a vendégekre ürítette poharát. Vacsora után az egyik fottballista társunk megköszönte a szíves fogadtatást, és a salgótarjániakat egy losonci meccsre meghívta, ami elfogadást nyert.