Évzáró a SKSE atlétáinál.

A SKSE atlétikai szakosztálya megtartotta év végi ünnepélyes szakosztály értekezletét. Az atlétákon kívül jelen voltak a családtagok és a pártoló tagok is. Orlik Ferenc szakosztályvezető ismertette a nagy múltú szakosztály idei tevékenységét. Ebben az évben 26 különböző atlétikai versenyen indultak a SKSE sportolói. A megyei mezei futóbajnokságon hat első helyet szereztek. (Négy egyéni és két csapat győzelem.) A serdülő versenyzők öt, az ifik és a felnőttek 13 bajnokságot mondhatnak magukénak. Összetett csapatversenyben két első helyet szerzett a SKSE. A szakosztály versenyzői részt vettek az országos vidéki bajnokságon, megyék közötti válogatott versenyen és a különböző kupaküzdelmeken. 1965-ben négy megyei csúcstartó szerepel a SKSE listáján. Közülük a legeredményesebb Girtl László gyalogló, aki három távon, - 10 és 20 kilométeren, valamint 1 órás gyaloglásban -, állított fel új megyei csúcsot. Bambuk László 100 méteren beállította a megyei és az ifjúsági rekordot. Sándor Tibor a férfi, Komka Magdolna a női magasugrásban javított csúcsot. A minősítéseket figyelembe véve a II. osztályú versenyzők száma hárommal nőtt, míg a III. osztályúaknál egy versenyzővel elmaradtak az idei „tervtől”. A szakosztály értekezleten szó esett a jövő évi feladatokról, az utánpótlás nevelésről, a tagdíjbefizetésről és a fegyelemről. A beszámoló után az acélárugyári művelődési ház „Szocialista kultúráért” jelvénnyel kitüntetett Petőfi színjátszó csoport vidám irodalmi műsorral kedveskedett az atlétáknak.