Jól szerepeltek és győztek idei első pályaversenyükön a SKSE atlétái.

Évek óta hagyományossá vált, hogy a Salgótarjáni Kohász – Ózdi Kohász atlétáinak páros versenye mindig jó küzdelmeket hozott. Így volt ez az idei salgótarjáni pályanyitón is, ahol a két vasas együttes atlétái mérték össze tudásukat. Ezen a találkozón a salgótarjániak szerepeltek jobban, s 88:68 arányú győzelmet értek el. A 100 méteres futásban Szentkúti 11.4 és Bambuk 12 másodperces eredménye révén nemcsak jó eredménynek, de kettős hazai győzelemnek örülhettek a jelenlévők. A 400 és 1500 méteren már a vendégek bizonyultak jobbaknak. De a 10 km-es gyaloglásban újabb salgótarjáni siker született, ahol Girtl László I. osztály körüli 49:43.8 perces eredménnyel bizonyult a mezőny legjobbjának. A távolugrásban újabb kettős salgótarjáni győzelmet üdvözölhettek Szentkúti és Bagyinszki révén. Ugyancsak dupláztak a tarjáni versenyzők a diszkoszvetésben, ahol Moravszki és Szepesi bizonyultak a legjobbaknak. A női versenyzők a férfiaknál is sikeresebben szerepeltek Ózd atlétái ellen. 100 méteren Kirner Ilona győzött, de ugyancsak ő lett az első 400 méteren is. A 4x100 méteres váltó tagjai legyőzték ózdi ellenfelüket. Magasugrásban Farkas Jenőné győzelmével és Somoskői Ildikó harmadik helyével tovább nőtt a tarjániak előnye. Súlylökésben és gerelyvetésben is Kurucz Ilona bizonyult a legjobbnak.